Ruokailupaketti sisältää lipun Porin Teatterin esitykseen sekä ruokailun Ravintola Torerossa, Rossossa tai tilausravintola Satakunta Salissa ennen tai jälkeen esityksen.
Esityksiin tulevat asiakkaat saavat lippunsa lippukassalta tullessaan esitykseen. Koko paketti maksetaan yhdellä kertaa ravintolaan ruokailun jälkeen. Pakettia ei voi maksaa Porin Teatterin tai Lippupisteen lahjakortilla.
Olemme varanneet ruokailupakettilaisille päänäyttämön esityksiin pe-iltoihin (klo 19) ja lauantain molempiin esityksiin (klo 13 ja 18) parhaat kiintiöpaikat katsomosta. Ruokailupaketteja myydään kuitenkin mihin tahansa esitykseen, jos vain on tilaa sekä esityksessä että ravintolassa samana päivänä.
Ruokailupakettivaraukset tehdään suoraan Original Sokos Hotel Vaakuna Porin myyntipalvelun kautta puh. 029 004 2002.