Pe 29.4.
Sukuvika klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 30.4.
Me Rosvolat klo 13:00 (Päänäyttämö)
Housut Pois klo 19:00 (Päänäyttämö)

Ti 24.5.
Saapasjalkakissa / Tn klo 10:00 (KulttuuriKulma)

La 12.11.
Luolamies klo 15:00 (KulttuuriKulma)
Luolamies klo 19:00 (KulttuuriKulma)

Su 13.11.
Olavi Virta -musikaali klo 14:00 (Promenadisali)
Olavi Virta -musikaali klo 18:00 (Promenadisali)

Pe 2.12.
Luuseri-henkka klo 13:00 (Pieni näyttämö)

Ke 14.12.
Muistinsa Menettäneen Muistelmat klo 19:00 (Pieni näyttämö)

La 31.12.
Piaf klo 15:00 (KulttuuriKulma)
Piaf klo 19:00 (KulttuuriKulma)

Pe 5.5.
Kaaos klo 19:00 (Pieni näyttämö)

La 6.5.
Carola - Sydämeen Jäi Soimaan klo 15:00 (Pieni näyttämö)
Kauppa-lopo klo 19:00 (Pieni näyttämö)

La 13.5.
Tuntematon Sotilas klo 13:00 (Oluttehdas)
Tuntematon Sotilas klo 19:00 (Oluttehdas)

To 7.9.
Tukkijoella / Ennakko klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 8.9.
Tukkijoella / Kutsuvieras Ensi-ilta klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 9.9.
Tukkijoella / Ensi-ilta klo 19:00 (Päänäyttämö)

To 14.9.
Katalonian Iloiset Rouvat klo 19:00 (Pieni näyttämö)

Pe 15.9.
Tukkijoella klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 16.9.
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Tukkijoella klo 19:00 (Päänäyttämö)

To 21.9.
Harmony Sisters / Ennakko klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 22.9.
Katalonian Iloiset Rouvat klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Harmony Sisters / Ennakko klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 23.9.
Katalonian Iloiset Rouvat klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Harmony Sisters / Ensi-ilta klo 19:00 (Päänäyttämö)

To 28.9.
Tukkijoella klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 29.9.
Pähkähullun Päiväkirja klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Harmony Sisters klo 13:00 (Päänäyttämö)
Harmony Sisters klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 30.9.
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Tukkijoella klo 19:00 (Päänäyttämö)

Ke 4.10.
Herra Hakkarainen Seikkailee klo 10:00 (Pieni näyttämö)

To 5.10.
Tukkijoella klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 6.10.
Pähkähullun Päiväkirja klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Harmony Sisters klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 7.10.
Herra Hakkarainen Seikkailee klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Katalonian Iloiset Rouvat klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Harmony Sisters klo 19:00 (Päänäyttämö)

Ke 11.10.
Herra Hakkarainen Seikkailee klo 10:00 (Pieni näyttämö)

To 12.10.
Pähkähullun Päiväkirja klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Harmony Sisters klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 13.10.
Katalonian Iloiset Rouvat klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Harmony Sisters klo 13:00 (Päänäyttämö)
Tukkijoella klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 14.10.
Herra Hakkarainen Seikkailee klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Katalonian Iloiset Rouvat klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Harmony Sisters klo 19:00 (Päänäyttämö)

Ke 18.10.
Avioliittosimulaattori klo 19:00 (Pieni näyttämö)

To 19.10.
Herra Hakkarainen Seikkailee klo 10:00 (Pieni näyttämö)
Katalonian Iloiset Rouvat klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Harmony Sisters klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 20.10.
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Tukkijoella klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 21.10.
Herra Hakkarainen Seikkailee klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Pähkähullun Päiväkirja klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Harmony Sisters klo 19:00 (Päänäyttämö)

Ke 25.10.
Avioliittosimulaattori klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Hockey Night / Ennakko klo 19:00 (Päänäyttämö)

To 26.10.
Herra Hakkarainen Seikkailee klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Pähkähullun Päiväkirja klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Hockey Night / Ensi-ilta klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 27.10.
Katalonian Iloiset Rouvat klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Harmony Sisters klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 28.10.
Herra Hakkarainen Seikkailee klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Avioliittosimulaattori klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

Ke 1.11.
Herra Hakkarainen Seikkailee klo 10:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 19:00 (Päänäyttämö)

To 2.11.
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 3.11.
Katalonian Iloiset Rouvat klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Pähkähullun Päiväkirja klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Harmony Sisters klo 13:00 (Päänäyttämö)
Harmony Sisters klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 4.11.
Herra Hakkarainen Seikkailee klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Avioliittosimulaattori klo 18:00 (Pieni näyttämö)
Hockey Night klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 18:00 (Päänäyttämö)

Ke 8.11.
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

To 9.11.
Katalonian Iloiset Rouvat klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Hockey Night klo 13:00 (Päänäyttämö)
Tukkijoella klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 10.11.
Avioliittosimulaattori klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 11.11.
Katalonian Iloiset Rouvat klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Pähkähullun Päiväkirja klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Harmony Sisters klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

Ke 15.11.
Herra Hakkarainen Seikkailee klo 10:00 (Pieni näyttämö)
Pähkähullun Päiväkirja klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Harmony Sisters klo 19:00 (Päänäyttämö)

To 16.11.
Katalonian Iloiset Rouvat klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Harmony Sisters klo 13:00 (Päänäyttämö)
Tukkijoella klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 17.11.
Avioliittosimulaattori klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 18.11.
Herra Hakkarainen Seikkailee klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Avioliittosimulaattori klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

Ke 22.11.
Pähkähullun Päiväkirja klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Harmony Sisters klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

To 23.11.
Herra Hakkarainen Seikkailee klo 10:00 (Pieni näyttämö)
Pähkähullun Päiväkirja klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 24.11.
Avioliittosimulaattori klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Harmony Sisters klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 25.11.
Herra Hakkarainen Seikkailee klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Katalonian Iloiset Rouvat klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Harmony Sisters klo 19:00 (Päänäyttämö)

Ke 29.11.
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

To 30.11.
Harmony Sisters klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 1.12.
Avioliittosimulaattori klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 2.12.
Pähkähullun Päiväkirja klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Avioliittosimulaattori klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Harmony Sisters klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

To 7.12.
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 8.12.
Avioliittosimulaattori klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 9.12.
Katalonian Iloiset Rouvat klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Pähkähullun Päiväkirja klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Harmony Sisters klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 15.12.
Avioliittosimulaattori klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 16.12.
Pähkähullun Päiväkirja klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Harmony Sisters klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

Ke 27.12.
Harmony Sisters klo 19:00 (Päänäyttämö)

To 28.12.
Tukkijoella klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 29.12.
Avioliittosimulaattori klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 30.12.
Pähkähullun Päiväkirja klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

To 4.1.
Tukkijoella klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 5.1.
Katalonian Iloiset Rouvat klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

To 11.1.
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 12.1.
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 13.1.
Katalonian Iloiset Rouvat klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Harmony Sisters klo 13:00 (Päänäyttämö)
Tukkijoella klo 19:00 (Päänäyttämö)

Ti 16.1.
Kultarinta / Ennakko klo 19:00 (Pieni näyttämö)

Ke 17.1.
Kultarinta / Ensi-ilta klo 19:00 (Pieni näyttämö)

To 18.1.
Tukkijoella klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 19.1.
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 20.1.
Katalonian Iloiset Rouvat klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Kultarinta klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Harmony Sisters klo 13:00 (Päänäyttämö)
Harmony Sisters klo 19:00 (Päänäyttämö)

To 25.1.
Kultarinta klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

Pe 26.1.
Katalonian Iloiset Rouvat klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Tukkijoella klo 13:00 (Päänäyttämö)
Hockey Night klo 19:00 (Päänäyttämö)

La 27.1.
Kultarinta klo 13:00 (Pieni näyttämö)
Kultarinta klo 19:00 (Pieni näyttämö)
Hockey Night klo 13:00 (Päänäyttämö)
Harmony Sisters klo 19:00 (Päänäyttämö)

To 1.2.
Tango D'amore / Ennakko / S-etunäytös klo 19:00 (Promenadisali)

Pe 2.2.
Tango D'amore / Ennakko klo 19:00 (Promenadisali)

La 3.2.
Tango D'amore / Ensi-ilta klo 19:00 (Promenadisali)

Pe 9.2.
Tango D'amore klo 13:00 (Promenadisali)
Tango D'amore klo 19:00 (Promenadisali)

La 10.2.
Tango D'amore klo 13:00 (Promenadisali)
Tango D'amore klo 19:00 (Promenadisali)

Pe 16.2.
Tango D'amore klo 13:00 (Promenadisali)
Tango D'amore klo 19:00 (Promenadisali)

La 17.2.
Tango D'amore / S-etunäytös klo 13:00 (Promenadisali)
Tango D'amore klo 19:00 (Promenadisali)

Su 11.3.
Tango D'amore klo 15:00 (Promenadisali)

Ti 13.3.
Tango D'amore klo 13:00 (Promenadisali)
Tango D'amore klo 19:00 (Promenadisali)

Pe 23.3.
Tango D'amore klo 13:00 (Promenadisali)
Tango D'amore klo 19:00 (Promenadisali)

La 24.3.
Tango D'amore klo 13:00 (Promenadisali)
Tango D'amore klo 19:00 (Promenadisali)

La 7.4.
Tango D'amore klo 13:00 (Promenadisali)
Tango D'amore / S-etunäytös klo 19:00 (Promenadisali)

Pe 13.4.
Tango D'amore klo 13:00 (Promenadisali)
Tango D'amore klo 19:00 (Promenadisali)

La 14.4.
Tango D'amore klo 13:00 (Promenadisali)
Tango D'amore klo 19:00 (Promenadisali)

Pe 20.4.
Tango D'amore klo 13:00 (Promenadisali)
Tango D'amore klo 19:00 (Promenadisali)

La 21.4.
Tango D'amore klo 13:00 (Promenadisali)
Tango D'amore klo 19:00 (Promenadisali)

Pe 27.4.
Tango D'amore klo 13:00 (Promenadisali)
Tango D'amore klo 19:00 (Promenadisali)

Pe 4.5.
Tango D'amore / S-etunäytös klo 13:00 (Promenadisali)
Tango D'amore klo 19:00 (Promenadisali)